PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE DŘEVĚNÉ, POŽÁRNÍ DVEŘE

protipožární dveře, požární dveře, protipožární uzávěry, revizní dvířka, výroba, montáž, prodej

Pro doplnění sortimentu vyráběných požárních uzávěrů jsme do nabídky nově zařadili také dodávku i montáž dřevěných dveřních křídel. A to jak dveří interiérových k vybavení kancelářských prostor či bytů, tak dveří s požární odolností pro uzavření požárních úseků, kde není požadován uzávěr s označením DP1.

Běžné i protipožární dřevěné dveře, výroba na míru

protipožární dveře dřevěné, požární uzávěryDřevěná dveřní křídla dodáváme v provedení dle požadavku zákazníka. Je možné vyrobit dveřní křídla plná hladká nebo prosklená v libovolném rozsahu a způsobu. Materiály používané pro výrobu dřevěných dveří nabízejí širokou škálu konečných úprav v barevnosti i struktuře. Typová dveřní křídla se vyrábí v provedení s fóliemi melamin v dezénech běžných dřevin nebo bílé barvě. Pro náročnější zákazníky nabízíme lamináty DDL, CPL a HPL, dále lakování v odstínech dle RAL, popř. dveře dýhované či z masivu.

Výplň, prosklení a požární odolnost dveřních křídel

Výplň dveřních křídel tvoří papírová voština používaná pro dveře s nízkou zátěží, nebo dutinová dřevotříska u dveří s vysokým stupněm namáhání pro použití v nemocnicích, školách, internátech či veřejných budovách.

Prosklení dveřních křídel je prováděno sklem Float, požárním sklem, nebo bezpečnostním sklem Stratobel - v závislosti na přání zákazníka. Skla jsou dodávána čirá, pískovaná dle vzorníku nebo předloh a barevně tónovaná dle vzorníku.

Požární odolnost dveřních křídel se označuje alfanumerickým označením, které musí být na každém požárním uzávěru viditelné a trvale čitelné po celou dobu stanovené nebo obvyklé životnosti těchto uzávěrů.

protipožární dveře dřevěné, požární uzávěryDřevěná dveřní křídla lze vyrobit se zvýšenou vzduchovou neprovzdušností (max Rw 36 dB). Dveřní křídla jsou jednokřídlá nebo dvoukřídlá, s polodrážkou nebo bezpolodrážková, otočná na pantech nebo posuvná. U bezpolodrážkových dveří nabízíme závěsy viditelné, nebo skryté do těla dveří a do zárubně. Dveře pak tvoří se zárubní a stěnou jednu hladkou plochu.

Po závěsy dveřních křídel dřevěných lze použít standartní válečkové šroubovací; např. VD 80, třídílné typ Basys kombinand, nebo závěsy seřiditelné ve dvou rovinách, tzv. Trio. Dveřní křídla dřevěná lze vyrobit jak v typizovaných rozměrech, tak v rozměrech atypických. Jejich velikost je omezena velikostí dveřních plášťů a lisů používaných pro výrobu dveří.