PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE, ŠVÝCARSKÝ PROFIL JANSEN

protipožární dveře, požární dveře, protipožární uzávěry, revizní dvířka, výroba, montáž, prodej

Společnost HAPINES holding byla jedním z prvních výrobců v ČR, který začal zpracovávat švýcarský profil JANSEN. Díky bohatým zkušenostem v oboru požární ochrany stále patříme mezi největší tuzemské zpracovatele těchto profilů.

protipožární dveře, šýcarský profil JANSENVariabilní systém profilů JANSEN umožňuje sestavení prakticky jakéhokoliv požárního uzávěru podle projektové dokumentace nebo specifického požadavku architekta. Od světlíků, oken a dveří, až po celé prosklené příčky.

Systém JANSEN plně vyhovuje zpřísněným evropským normám a v nejvyšší kvalitě řeší komplexní problematiku protipožárních prosklených stěn. Ocelový profilový systém JANSEN Janisol s přerušeným tepelným mostem, nebo i bez přerušeného tepelného mostu, působí velmi esteticky, je funkční a hlavně vysoce spolehlivý. Spojuje v sobě vysokou kvalitu s příjemnou cenou, splňuje velice vyhledávaný požadavek na bezfalcové provedení dveří a zachovává jednotnou linii celých stěn.

Protipožární dveře se švýcarským profilem JANSEN

V době, kdy v architektonických řešeních převládají skleněné a kovové prvky, jsou prosklené protipožární stěny vyrobené společností HAPINES holding vítaným pomocníkem při řešení požární ochrany zejména komerčních objektů. Prosklené protipožární stěny jsou vyráběny z patentovaných profilů JANSEN v kombinaci s protipožárním sklem, či sendvičem u neprůhledné varianty. A to vše v požární odolnosti EI 15 až EI 60, EW 15 až EW 60 a S kouřotěsné.

požární dveře, šýcarský profil JANSENKomponenty ze systému profilů JANSEN jsou cenově srovnatelné s produkty tuzemských profilů, ale kvalitou a variabilitou řešení je mnohonásobně převyšují. Propracované systémové detaily vycházejí z dlouhodobé vývojové činnosti a konstruktérské práce firmy JANSEN.

Velikou předností profilů JANSEN ve srovnání s hliníkovými profily je několikanásobně vyšší mechanická odolnost a vynikající tuhost. JANSEN je tedy vhodnější pro zvýšené zatížení prosklenými plochami. Díky kvalitnějšímu uchycení závěsů otočných křídel do ocelového rámu obstojí i v nejnáročnějším provozu budov s vysokou frekvencí otevírání dveří.