HANIS, PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE OCELOVÉ

protipožární dveře, požární dveře, protipožární uzávěry - výroba, montáž, prodej

protipožární dveře ocelové, požární dveře ocelové

HANIS, ocelové protipožární dveře

  • požární dveře typové, dodávané včetně speciální jeklové zárubně
  • požární odolnost EI / EW 15 - 90
  • povrchová úprava komaxit dle odstínu RAL, nátěr základní

Protipožární dveře a uzávěry HANIS jsou určeny k instalaci do speciální zárubně.  Od protipožárních dveří Ignis se dveře HANIS liší pouze tím, že do speciální zárubně se umístí typové dveřní křídlo s typovými panty.

Požární dveře a uzávěry HANIS, lehká konstrukce, snadná montáž

Požární dveře a uzávěry HANIS vynikají lehkou konstrukcí a splňují požadavky pro minimální zatížení pantů zárubně a snadnou montáž. Design protipožárních dveří HANIS odpovídá standardům ve dané kategorii. Dveřní křídla lze připravit pro osazení elektromagnetického zámku, panikového kování, zámků s panikovou funkcí nebo bezpečnostní kování a dalších doplňků.

Požární dveře a uzávěry HANIS, široké možnosti barevného provedení

Estetický dojem požárních dveří HANIS je možné dále vylepšit kvalitní povrchovou úpravou komaxit v celé škále RAL. Tato prášková barva mimo jiné zaručuje i vyšší odolnost protipožárních dveří proti mechanickému poškození. Standardní povrchová úprava požárních dveří HANIS je přepravní základní nátěr. Pro zvýšení odolnosti proti korozi je možné za příplatek dveřní křídla vyrobit z pozinkovaných plechů. Dále je možné protipožární dveře obložit nerezem nebo potáhnout fólií.

protipožární dveře HANIS, požární dveře HANIS