JANSEN ECONOMY, PROSKLENÉ STĚNY, PŘÍČKY, OKNA

protipožární dveře, požární dveře, protipožární uzávěry, revizní dvířka, výroba, montáž, prodej

prosklené stěny, příčky, okna Jansen EconomyPrecizní ocelové protipožární dveře, stěny a okna švýcarského systému Jansen Economy nabízíme v povrchové úpravě Komaxit, tedy práškové barvě ve všech odstínech RAL. Pro reprezentativní prostory je možné zpracovat obklady stěn v luxusním nerezovém provedení..

Standardně nabízíme úpravu protipožárních dveří Jansen pro elektrozámky, čtečky karet a elektromagnety. Dveře vybavujeme kováním, madly, samozavírači a dalším příslušenstvím z této kategorie.

Běžné i protipožární dveře Jansen Economy

prosklené stěny, příčky, okna Jansen Economy

Jansen Economy 50, běžné i požární dveře a okna

prosklené stěny, příčky, okna Jansen EconomyBěžné i protipožární dveře Jansen jsou odolné vůči vloupání, průstřelu, kouři (dle normy DIN 18095). Protipožární dveře Jansen dosahují požární odolnosti EW45, u pevného zasklení až EW60. Tyto rozhodující vlastnosti tvoří ze série profilů se stavební hloubkou 50 mm jeden z nejvariabilnějších používaných systémů. Z jednoduchých profilů lze velmi snadno zhotovit jedno- nebo dvoukřídlé dveře, stejně jako pevná zasklení. Vnitřní a vnější drážka dodává konstrukci lehkost. Všechna dveřní křídla jsou opatřena dvojitým dorazovým těsněním. V oblasti prahu lze volit mezi padací prahovou lištou nebo dorazovým těsněním.

Jansen Economy 60, běžné i požární dveře a okna

Systém ocelových profilů pro elegantní konstrukce velkých dveří.  Tloušťkou stěny profilů 1,75 mm je tento systém se stavební hloubkou 60 mm určen hlavně pro jedno- a dvoukřídlé konstrukce velkých dveří i pro pevná zasklení. Po vnitřní i vnější straně probíhající drážka propůjčuje dveřním konstrukcím velmi příjemný vzhled. Jednoduché profily dovolují rychlou montáž solidních dveřních konstrukcí. Dveřní křídla jsou opatřena dvojitým dorazovým těsněním. V oblasti prahu lze volit mezi padací prahovou lištou nebo dorazovým těsněním.

Okna Jansen Economy

prosklené stěny, příčky, okna Jansen Economy

Systém švýcarských profilů Jansen je vhodný k výrobě otočných, otočně výklopných a výklopných křídel, stejně jako oken bez středního sloupku. Konstrukce na základě této série velmi dobře těsní: středové a postranní dorazové těsnění zajišťují systému optimální těsnící a zvukově izolační vlastnosti.